![]() |
|
|---|---|
![]() |
SP184K |
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volvo |
| moederbedrijf | Geely Automobile, Zhejiang Geely Holding Group (ZGH), China |
| hoofdkantoor | Ab Volvo, S-40508 Göteborg, Zweden |
| handelsbenaming | V70 |
| aandrijving | voor |
| 1e kleur | groen |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| type | S |
| plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| site | https://www.volvocars.com/nl/ |
| Prestaties | SP184K |
| Financieel | SP184K |
| catalogusprijs | niet opgegeven |
| bruto BPM | € 20.660,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 03-09-2018. |
| Status | SP184K |
| leeftijd | 22 jaren en 8 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | Nee |
| Typegoedkeuring | SP184K |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| Tellerstand | SP184K |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | SP184K |
| vervaldatum APK | ma 22 jun. 2026 Verloopt over 37 dagen |
| datum tenaamstelling | ma 14 jul. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 10 maanden |
| datum 1e toelating | wo 3 sep. 2003 |
| datum 1e afgifte Nederland | za 8 sep. 2018 Import |
| Historie | SP184K |
|
|
SP184K |
| massa ledig voertuig | 1.697 Kg |
| massa rijklaar | 1.797 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.220 Kg |
| max. te belasten met | 523 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.800 Kg |
| max. massa samenstelling | 4.020 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.090 Kg |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.170 Kg |
| Maten | SP184K |
| wielbasis | 2,76 m |
|
|
SP184K |
| Terugroepactie | SP184K |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | SP184K |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 5 |
| cilinderinhoud | 2.521 cm3 |
| netto max. vermogen | 220 kW (300 pk) |
| Verbruik | SP184K |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,389/l op ma 4 mei 2026 |
| brandstofverbruik stad | 16.30 l/100km (1:6,1) = €38,94 |
| brandstofverbruik buitenweg | 8.40 l/100km (1:11,9) = €20,07 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 11.30 l/100km (1:8,8) = €27,00 |
| WLTP | |
| Milieu | SP184K |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 4 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 4 |
| milieuklasse EG goedkeuring | 70/220*2001/100B |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 270 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 84 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 4.500 tpm |
|
|
SP184K |
| do 22 jun. 2023 14:23 | apk lichte voertuigen |
|
203 - Band beschadigd 393 - Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed 522 - Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk 598 - Mistlicht voor onjuist afgesteld periodieke controle - is vervallen op za 22 jun. 2024 | |
| ma 10 jun. 2024 16:40 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op zo 22 jun. 2025 | |
| wo 18 jun. 2025 09:46 | apk lichte voertuigen |
|
RA2 - Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen periodieke controle - vervalt op ma 22 jun. 2026 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HZ681S | wit | vr 12 feb. 2016 | €125,00 | 5 | 2.400 |
| 2 | HFV56H | grijs | di 15 jun. 2010 | €4.502,00 | 4 | 1.560 |
| 3 | RH544V | zwart | vr 6 nov. 2015 | €6.634,00 | 4 | 1.969 |
| 4 | NV562Z | blauw | do 24 apr. 2014 | €8.643,00 | 5 | 1.984 |
| 5 | JSK67R | zwart | do 30 jun. 2016 | €10.422,00 | 4 | 1.969 |
| 6 | 79TJL8 | beige | vr 7 jan. 2011 | €25.000,00 | 5 | 1.984 |
| 7 | HB018Z | zwart | wo 16 feb. 2011 | €28.633,00 | 5 | 1.984 |
| 8 | SN759V | blauw | do 11 mei 2006 | €30.800,00 | 5 | 2.401 |
| 9 | K869DT | grijs | di 30 jun. 2015 | €31.236,00 | 4 | 1.560 |
| 10 | 8SZX19 | grijs | do 9 jan. 2014 | €32.128,00 | 4 | 1.596 |
| 11 | 36ZKZ7 | zwart | wo 3 mrt. 2010 | €32.824,00 | 5 | 2.400 |
| 12 | 4SFN49 | wit | za 21 sep. 2013 | €33.466,00 | 4 | 1.560 |
| 13 | 6XHV17 | blauw | ma 16 okt. 2000 | €33.934,00 | 5 | 2.435 |
| 14 | 15TJG9 | zwart | di 19 apr. 2011 | €34.009,00 | 4 | 1.999 |
| 15 | 1KST04 | rood | vr 21 jun. 2002 | €34.945,00 | 5 | 2.435 |
| 16 | GJ419N | zwart | wo 20 dec. 2000 | €34.965,00 | 5 | 2.435 |
| 17 | 5TKL55 | zwart | do 24 okt. 2002 | €35.845,00 | 5 | 2.435 |
| 18 | GV552H | zwart | do 19 dec. 2002 | €36.365,00 | 5 | 2.435 |
| 19 | 2TRX21 | blauw | ma 25 okt. 1999 | €36.734,00 | 5 | 2.435 |
| 20 | HZ209F | grijs | vr 22 dec. 2000 | €36.760,00 | 5 | 2.435 |
| 21 | 3KGD76 | zwart | vr 12 mei 2000 | €36.770,00 | 5 | 2.435 |
| 22 | 2SGK87 | zwart | vr 27 sep. 2013 | €37.051,00 | 5 | 1.984 |
| 23 | GT836Z | zwart | do 21 dec. 2000 | €37.275,00 | 5 | 2.435 |
| 24 | 22PVVR | zwart | wo 5 jan. 2005 | €37.294,00 | 5 | 2.435 |
| 25 | GF309F | grijs | di 21 dec. 2010 | €37.392,00 | 4 | 1.999 |
| 26 | 84PVSJ | zwart | wo 12 jan. 2005 | €37.699,00 | 5 | 2.435 |
| 27 | 4ZBZ24 | blauw | di 30 jul. 2002 | €37.725,00 | 5 | 2.435 |
| 28 | 70RBFL | blauw | do 13 jan. 2005 | €37.729,00 | 5 | 2.435 |
| 29 | 6TVR57 | zwart | do 16 okt. 2003 | €37.760,00 | 5 | 2.435 |
| 30 | SF519Z | grijs | di 4 mei 2010 | €37.786,00 | 4 | 1.999 |