![]() |
|
|---|---|
![]() |
TJ503G |
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volvo |
| moederbedrijf | Geely Automobile, Zhejiang Geely Holding Group (ZGH), China |
| hoofdkantoor | Ab Volvo, S-40508 Göteborg, Zweden |
| handelsbenaming | V70 T5 (2e generatie) |
| handelsnamen | V70 |
| typenaam | T5 |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 5 v. |
| 1e kleur | blauw |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | wo 3 nov. 1999 - 2007 |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | SW53K9 |
| variant | SW53 |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.volvocars.com/nl/ |
| Prestaties | TJ503G |
| max. snelheid constructie | 240 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h | 6.8 sec |
| Financieel | TJ503G |
| catalogusprijs | niet opgegeven |
| bruto BPM | € 52.439,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 17-05-2015. |
| Status | TJ503G |
| leeftijd | 26 jaren en 0 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | TJ503G |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e4*98/14*0040*00 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,755 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | TJ503G |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | TJ503G |
| vervaldatum APK | do 1 okt. 2026 (over 140 dagen) |
| datum tenaamstelling | za 11 jan. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 4 maanden |
| datum 1e toelating | wo 17 mei 2000 |
| datum 1e afgifte Nederland | ma 1 okt. 2018 Import |
| Historie | TJ503G |
|
|
TJ503G |
| massa ledig voertuig | 1.568 Kg |
| massa rijklaar | 1.668 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.130 Kg |
| max. te belasten met | 562 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 500 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.800 Kg |
| max. daklast | 100 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.930 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS met EBD geïntegreerd |
| handrem | mechanisch, trommel, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.060 Kg |
| - afstand volgende as | 275,5 cm |
| - spoorbreedte | 155,1 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.120 Kg |
| - spoorbreedte | 154,8 cm |
| Maten | TJ503G |
| lengte | 4,710 m |
| breedte | 1,80 m |
| hoogte | 1,46 - 1,49 m |
| wielbasis | 2,76 m |
| inhoud brandstoftank | 70 l |
| bagageruimte | 555-1.580 l |
|
|
TJ503G |
| banden; velgen en ET | 205/55R16 90W, 215/55R16 90W 6.5x16 ET43, 7.0x16 ET49 |
| banden; velgen en ET | 225/45R17 90W, 225/50R17 90W 7.0x17 ET49, 7.5x17 ET49 |
| banden; velgen en ET | 235/40R18 90W 8.0x18 ET49 |
| Terugroepactie | TJ503G |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | TJ503G |
| layout | in lijn-inj-T |
| merk motor | Volvo |
| max. netto vermogen | 184.00 kW (251 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 5 |
| kleppen per cilinder | 4 |
| boring x slag | 81 x 90 mm |
| cilinderinhoud | 2.319 cm3 |
| compressie | 8.5 : 1 |
| turbo | ja, met intercooler |
| netto max. vermogen | 184 kW (251 pk) bij 5.200 rpm |
| koppel | 330 Nm bij 2.400–5.200 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | B5234T3 |
| Verbruik | TJ503G |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €1,819/l op ma 1 jan. 2001 |
| brandstofverbruik stad | 14.40 l/100km (1:6,9) = €14,40 |
| brandstofverbruik buitenweg | 8.10 l/100km (1:12,3) = €8,10 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 10.40 l/100km (1:9,6) = €10,40 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 10.40 l/100km (1:9,6) = €10,40 |
| WLTP | |
| Milieu | TJ503G |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 3 |
| emissie koolwaterstof | 0.08600 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.04600 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.63300 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 249 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 249 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 78 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.900 tpm |
|
|
TJ503G |
| do 21 sep. 2023 12:04 | apk lichte voertuigen |
|
576 - Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan RA2 - Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen periodieke controle - is vervallen op di 1 okt. 2024 | |
| ma 26 aug. 2024 10:46 | apk lichte voertuigen |
|
210 - Bandenspanning niet op juiste waarde periodieke controle - is vervallen op wo 1 okt. 2025 | |
| ma 22 sep. 2025 11:42 | apk lichte voertuigen |
|
210 - Bandenspanning niet op juiste waarde AC4 - Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm periodieke controle - vervalt op do 1 okt. 2026 | |
Kleurenoverzicht V70 II; grijs, zwart en blauw verreweg de populairste kleuren.
Typenoverzicht V70 II; 3/4 aandeel benzine (2.4, 2.4T, 2.5T, 2.0T, T5, R), 1/4 aandeel diesel (2.4D, D5, 2.5D).
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HZ681S | wit | vr 12 feb. 2016 | €125,00 | 5 | 2.400 |
| 2 | HFV56H | grijs | di 15 jun. 2010 | €4.502,00 | 4 | 1.560 |
| 3 | RH544V | zwart | vr 6 nov. 2015 | €6.634,00 | 4 | 1.969 |
| 4 | NV562Z | blauw | do 24 apr. 2014 | €8.643,00 | 5 | 1.984 |
| 5 | JSK67R | zwart | do 30 jun. 2016 | €10.422,00 | 4 | 1.969 |
| 6 | 79TJL8 | beige | vr 7 jan. 2011 | €25.000,00 | 5 | 1.984 |
| 7 | HB018Z | zwart | wo 16 feb. 2011 | €28.633,00 | 5 | 1.984 |
| 8 | SN759V | blauw | do 11 mei 2006 | €30.800,00 | 5 | 2.401 |
| 9 | K869DT | grijs | di 30 jun. 2015 | €31.236,00 | 4 | 1.560 |
| 10 | 8SZX19 | grijs | do 9 jan. 2014 | €32.128,00 | 4 | 1.596 |
| 11 | 36ZKZ7 | zwart | wo 3 mrt. 2010 | €32.824,00 | 5 | 2.400 |
| 12 | 4SFN49 | wit | za 21 sep. 2013 | €33.466,00 | 4 | 1.560 |
| 13 | 6XHV17 | blauw | ma 16 okt. 2000 | €33.934,00 | 5 | 2.435 |
| 14 | 15TJG9 | zwart | di 19 apr. 2011 | €34.009,00 | 4 | 1.999 |
| 15 | 1KST04 | rood | vr 21 jun. 2002 | €34.945,00 | 5 | 2.435 |
| 16 | GJ419N | zwart | wo 20 dec. 2000 | €34.965,00 | 5 | 2.435 |
| 17 | 5TKL55 | zwart | do 24 okt. 2002 | €35.845,00 | 5 | 2.435 |
| 18 | GV552H | zwart | do 19 dec. 2002 | €36.365,00 | 5 | 2.435 |
| 19 | 2TRX21 | blauw | ma 25 okt. 1999 | €36.734,00 | 5 | 2.435 |
| 20 | HZ209F | grijs | vr 22 dec. 2000 | €36.760,00 | 5 | 2.435 |
| 21 | 3KGD76 | zwart | vr 12 mei 2000 | €36.770,00 | 5 | 2.435 |
| 22 | 2SGK87 | zwart | vr 27 sep. 2013 | €37.051,00 | 5 | 1.984 |
| 23 | GT836Z | zwart | do 21 dec. 2000 | €37.275,00 | 5 | 2.435 |
| 24 | 22PVVR | zwart | wo 5 jan. 2005 | €37.294,00 | 5 | 2.435 |
| 25 | GF309F | grijs | di 21 dec. 2010 | €37.392,00 | 4 | 1.999 |
| 26 | 84PVSJ | zwart | wo 12 jan. 2005 | €37.699,00 | 5 | 2.435 |
| 27 | 4ZBZ24 | blauw | di 30 jul. 2002 | €37.725,00 | 5 | 2.435 |
| 28 | 70RBFL | blauw | do 13 jan. 2005 | €37.729,00 | 5 | 2.435 |
| 29 | 6TVR57 | zwart | do 16 okt. 2003 | €37.760,00 | 5 | 2.435 |
| 30 | SF519Z | grijs | di 4 mei 2010 | €37.786,00 | 4 | 1.999 |