![]() |
|
|---|---|
![]() |
N200LT |
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volvo |
| moederbedrijf | Geely Automobile, Zhejiang Geely Holding Group (ZGH), China |
| hoofdkantoor | Ab Volvo, S-40508 Göteborg, Zweden |
| handelsbenaming | V70 T5 (3e generatie) |
| handelsnamen | V70 |
| typenaam | T5 |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 8 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | wo 8 jan. 2014 - 2016 |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | BW40LD?? |
| variant | BW40 |
| type | B |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/nl/results/volvo/v70/11073 |
| site | https://www.volvocars.com/nl/ |
| Prestaties | N200LT |
| max. snelheid constructie | 230 km/u |
| topsnelheid | 225 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h | 7.2 sec |
| Financieel | N200LT |
| catalogusprijs | € 47.351,00 |
| bruto BPM | € 6.924,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | ma 8 nov. 2021 |
| Status | N200LT |
| leeftijd | 11 jaren en 7 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | N200LT |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e9*2001/116*0065*25 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 1 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,816 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | N200LT |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | N200LT |
| vervaldatum APK | wo 30 sep. 2026 (over 147 dagen) |
| datum tenaamstelling | wo 22 apr. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating | vr 26 sep. 2014 |
| datum 1e afgifte Nederland | vr 12 nov. 2021 Import |
| Historie | N200LT |
|
|
N200LT |
| massa ledig voertuig | 1.565 Kg |
| massa rijklaar | 1.665 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.260 Kg |
| max. te belasten met | 695 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.800 Kg |
| max. daklast | 100 Kg |
| max. massa samenstelling | 4.060 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS met EBD |
| handrem | mechanisch, trommel, naar keuze elektrisch, schijven, r |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.190 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 281,6 cm |
| - spoorbreedte | 157,8 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.150 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 157,6 cm |
| Maten | N200LT |
| lengte | 4,81 m |
| breedte | 1,86 - 1,88 m |
| hoogte | 1,53 - 1,55 m |
| wielbasis | 2,82 m |
| inhoud brandstoftank | 70 l |
| bagageruimte | 555-1.580 l |
|
|
N200LT |
| 16"-velgen 225/55R16 | |
| 17"-velgen 245/45R17 | |
| 17"-velgen 225/50R17 | |
| 18"-velgen 245/40R18 | Pilot Sport 4 Michelin |
| banden; velgen en ET | 205/60R16, 225/55R16; 7x16 ET50 / 235/40R18; 8x18 ET55 |
| banden; velgen en ET | 225/50R17; 7x17 ET50, 7.5x17 ET55 |
| banden; velgen en ET | 235/40R19; 8x19 ET55 / index min. = 93V resp. 93Q voor M+S |
| Terugroepactie | N200LT |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | N200LT |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Volvo |
| max. netto vermogen | 180.00 kW (245 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| kleppen per cilinder | 4 |
| boring x slag | 82 x 93.2 mm |
| cilinderinhoud | 1.969 cm3 |
| compressie | 10.8 : 1 |
| turbo | ja |
| netto max. vermogen | 180 kW (245 pk) bij 5.500 rpm |
| motorolie | In de fabriek bijgevulde en gecertificeerde olie: Oliekwaliteit WSS-M2C925-A alternatief tijdens servicebeurt: Oliekwaliteit: ACEA A5/B5 Viscositeit: SAE 5W-30 |
| koppel | 350 Nm bij 1.500–4.800 rpm |
| brandstofsysteem | Directe inspuiting |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | B4204T11 |
| Verbruik | N200LT |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,324/l op ma 27 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 8.60 l/100km (1:11,6) = €19,99 |
| brandstofverbruik buitenweg | 5.20 l/100km (1:19,2) = €12,08 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 6.40 l/100km (1:15,6) = €14,87 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 6.40 l/100km (1:15,6) = €14,87 |
| WLTP | |
| Milieu | N200LT |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 W |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*630/2012W |
| emissie koolwaterstof | 0.03550 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.02500 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.32900 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 200 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 120 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 149 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 149 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00120 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
N200LT |
| wo 23 aug. 2023 12:14 | apk lichte voertuigen |
|
210 - Bandenspanning niet op juiste waarde 589 - (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) RA2 - Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen periodieke controle - is vervallen op ma 30 sep. 2024 | |
| vr 20 sep. 2024 10:47 | apk lichte voertuigen |
|
250 - Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af AC1 - Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm AC4 - Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm periodieke controle - is vervallen op di 30 sep. 2025 | |
| ma 22 sep. 2025 16:52 | apk lichte voertuigen |
|
186 - Fusee(kogel) te veel speling 188 - Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af 205 - Band onvoldoende profiel 250 - Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af 251 - Stofhoes stuurinrichting ondeugdelijk bevestigd periodieke controle - vervalt op wo 30 sep. 2026 | |
Kleurenoverzicht V70 III; grijs en zwart worden populairder ten koste van blauw en groen in vergelijking met de V70 II.
Typenoverzicht V70 III; 57% diesel (2.0D, 2.4D, D2, D3, D4, D5), 43% benzine (2.0, 2.5T, T4, T5, T6, 3.2), paar FlexFuel.
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HZ681S | wit | vr 12 feb. 2016 | €125,00 | 5 | 2.400 |
| 2 | HFV56H | grijs | di 15 jun. 2010 | €4.502,00 | 4 | 1.560 |
| 3 | RH544V | zwart | vr 6 nov. 2015 | €6.634,00 | 4 | 1.969 |
| 4 | NV562Z | blauw | do 24 apr. 2014 | €8.643,00 | 5 | 1.984 |
| 5 | JSK67R | zwart | do 30 jun. 2016 | €10.422,00 | 4 | 1.969 |
| 6 | 79TJL8 | beige | vr 7 jan. 2011 | €25.000,00 | 5 | 1.984 |
| 7 | HB018Z | zwart | wo 16 feb. 2011 | €28.633,00 | 5 | 1.984 |
| 8 | SN759V | blauw | do 11 mei 2006 | €30.800,00 | 5 | 2.401 |
| 9 | K869DT | grijs | di 30 jun. 2015 | €31.236,00 | 4 | 1.560 |
| 10 | 8SZX19 | grijs | do 9 jan. 2014 | €32.128,00 | 4 | 1.596 |
| 11 | 36ZKZ7 | zwart | wo 3 mrt. 2010 | €32.824,00 | 5 | 2.400 |
| 12 | 4SFN49 | wit | za 21 sep. 2013 | €33.466,00 | 4 | 1.560 |
| 13 | 6XHV17 | blauw | ma 16 okt. 2000 | €33.934,00 | 5 | 2.435 |
| 14 | 15TJG9 | zwart | di 19 apr. 2011 | €34.009,00 | 4 | 1.999 |
| 15 | 1KST04 | rood | vr 21 jun. 2002 | €34.945,00 | 5 | 2.435 |
| 16 | GJ419N | zwart | wo 20 dec. 2000 | €34.965,00 | 5 | 2.435 |
| 17 | 5TKL55 | zwart | do 24 okt. 2002 | €35.845,00 | 5 | 2.435 |
| 18 | GV552H | zwart | do 19 dec. 2002 | €36.365,00 | 5 | 2.435 |
| 19 | 2TRX21 | blauw | ma 25 okt. 1999 | €36.734,00 | 5 | 2.435 |
| 20 | HZ209F | grijs | vr 22 dec. 2000 | €36.760,00 | 5 | 2.435 |
| 21 | 3KGD76 | zwart | vr 12 mei 2000 | €36.770,00 | 5 | 2.435 |
| 22 | 2SGK87 | zwart | vr 27 sep. 2013 | €37.051,00 | 5 | 1.984 |
| 23 | GT836Z | zwart | do 21 dec. 2000 | €37.275,00 | 5 | 2.435 |
| 24 | 22PVVR | zwart | wo 5 jan. 2005 | €37.294,00 | 5 | 2.435 |
| 25 | GF309F | grijs | di 21 dec. 2010 | €37.392,00 | 4 | 1.999 |
| 26 | 84PVSJ | zwart | wo 12 jan. 2005 | €37.699,00 | 5 | 2.435 |
| 27 | 4ZBZ24 | blauw | di 30 jul. 2002 | €37.725,00 | 5 | 2.435 |
| 28 | 70RBFL | blauw | do 13 jan. 2005 | €37.729,00 | 5 | 2.435 |
| 29 | 6TVR57 | zwart | do 16 okt. 2003 | €37.760,00 | 5 | 2.435 |
| 30 | SF519Z | grijs | di 4 mei 2010 | €37.786,00 | 4 | 1.999 |