| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volvo |
| moederbedrijf | Geely Automobile, Zhejiang Geely Holding Group (ZGH), China |
| hoofdkantoor | Ab Volvo, S-40508 Göteborg, Zweden |
| geproduceerd in | Zweden |
| handelsbenaming | V70 2.5 10v (1e generatie) |
| handelsnamen | V70
|
| typenaam | V70 2.5 10V |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | blauw |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
vr 30 okt. 1998 - 2000 |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | LW5102 |
| variant | LW51 |
| plaats chassisnummer | midden op schutbord onder motorkap |
| site | https://www.volvocars.com/nl/ |
|
Prestaties
|
ZBFB76 |
|
max. snelheid constructie |
205 km/u |
|
Financieel
|
ZBFB76 |
| catalogusprijs | niet opgegeven |
| bruto BPM | € 8.913,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 24-03-2014.
|
|
Status
|
ZBFB76 |
| leeftijd | 27 jaren en 1 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
ZBFB76 |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e9*93/81*0002*09 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 1 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,664 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
ZBFB76 |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2019 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
ZBFB76 |
| vervaldatum APK | do 19 nov. 2020 -1.981 dagen verlopen |
|
|
| datum tenaamstelling |
do 28 nov. 2019 |
| in bezit van eigenaar | 6 jaren en 4 maanden |
| datum 1e toelating |
wo 24 mrt. 1999 |
| datum 1e afgifte Nederland |
wo 24 mrt. 1999 |
|
Historie
|
ZBFB76 |
Massa
|
ZBFB76 |
| massa ledig voertuig | 1.475 Kg |
| massa rijklaar | 1.575 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.970 Kg |
| max. te belasten met | 495 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 500 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.600 Kg |
| max. daklast | 100 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.570 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., circ.-v/a schijven/schijven, ABS met EBD of gescheiden circuits, ABS |
| handrem | mechanisch, trommel, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.020 Kg |
| - afstand volgende as | 266,4 cm |
| - spoorbreedte | 152,1 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.010 Kg |
| - spoorbreedte | 146,8 cm |
|
Maten
|
ZBFB76 |
| lengte | 4,73 m |
| breedte | 1,76 m |
| hoogte | 1,43 m |
| wielbasis | 2,66 m |
Banden
|
ZBFB76 |
| banden; velgen en ET | 185/65R15 88H, 195/60R15 88H, 205/55R15 87H; 6.5x15 ET43 |
| banden; velgen en ET | 205/50R16 87H; 6.5x16 ET43 |
| banden; velgen en ET | 205/45R17 88H; 7.0x17 ET43 |
|
Terugroepactie
|
ZBFB76 |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
ZBFB76 |
| layout | in lijn-inj |
| merk motor | Volvo |
| max. netto vermogen | 106.00 kW (144 pk) |
| brandstof 1 |
Benzine |
| type gasinstallatie | G3 gasinstallatie |
| cilinders | 5 |
| boring x slag | 83 x 90 mm |
| cilinderinhoud | 2.435 cm3 |
| compressie | 10.0 : 1 |
| turbo | nee |
| netto max. vermogen | 106 kW (144 pk) bij 5.400 rpm |
| koppel | 206 Nm bij 3.600 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | B5252S. |
| brandstof 2 |
LPG |
|---|
| type gasinstallatie | G3 gasinstallatie |
|
Toevoeging(en)
|
ZBFB76 |
| LPG Installatie, G3, Vialle, 52 liter (volgnr 1013) | vr 17 apr. 2009 |
| Verbruik |
ZBFB76 |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,279/l op ma 20 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 13.40 l/100km (1:7,5) = €30,54 |
| brandstofverbruik buitenweg | 8.00 l/100km (1:12,5) = €18,23 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 10.00 l/100km (1:10) = €22,79 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 10.00 l/100km (1:10) = €22,79 |
| brandstof 2 |
LPG |
| lpgprijs | €1,044/l op ma 20 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 13.40 l/100km (1:7,5) = €13,99 |
| brandstofverbruik buitenweg | 8.00 l/100km (1:12,5) = €8,35 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 10.00 l/100km (1:10) = €10,44 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
ZBFB76 |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
2 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 2 |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.42000 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 236 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 236 g/km |
| som van koolwaterstof en stikstofoxide uitstoot | 0.15000 g/km |
| brandstof 2 |
LPG |
| emissieklasse | 2 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 2 |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 236 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 84 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 4.050 tpm |
Keuringen
|
ZBFB76 |
| Nog geen keuringen/meldingen |