| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volvo |
| moederbedrijf | Geely Automobile, Zhejiang Geely Holding Group (ZGH), China |
| hoofdkantoor | Ab Volvo, S-40508 Göteborg, Zweden |
| handelsbenaming | V70 2.4d (2e generatie) |
| handelsnamen | V70
|
| typenaam | 2.4D |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | blauw |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
do 27 apr. 2006 - 2007 |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | SW8142?? |
| variant | SW81 |
| plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| site | https://www.volvocars.com/nl/ |
|
Prestaties
|
JP725S |
|
max. snelheid constructie |
200 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h |
12.3 sec |
|
Financieel
|
JP725S |
| catalogusprijs | € 50.365,00 |
| bruto BPM | € 2.700,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 02-04-2022.
|
|
Status
|
JP725S |
| leeftijd | 19 jaren en 1 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
JP725S |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e4*2001/116*0040*16 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,755 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
JP725S |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
JP725S |
| vervaldatum APK | zo 29 nov. 2026 (over 209 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
ma 29 nov. 2021 |
| in bezit van eigenaar | 4 jaren en 5 maanden |
| datum 1e toelating |
ma 2 apr. 2007 |
| datum 1e afgifte Nederland |
ma 23 mei 2016 Import |
|
Historie
|
JP725S |
Massa
|
JP725S |
| massa ledig voertuig | 1.522 Kg |
| massa rijklaar | 1.622 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.160 Kg |
| max. te belasten met | 638 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.800 Kg |
| max. daklast | 100 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.960 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS met EBD geïntegreerd |
| handrem | mechanisch, trommel, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.080 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 275,5 cm |
| - spoorbreedte | 155,1 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.130 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 154,8 cm |
|
Maten
|
JP725S |
| lengte | 4,720 m |
| breedte | 1,80 m |
| hoogte | 1,46 - 1,49 m |
| wielbasis | 2,76 m |
| inhoud brandstoftank |
70 l |
Banden
|
JP725S |
| banden; velgen en ET | 195/65R15; 6.5x15 ET43 |
| banden; velgen en ET | 205/55R16, 215/55R16; 6.5x16 ET43, 7x16 ET43/49 |
| banden; velgen en ET | 225/45R17; 7x17 ET49, 7.5x17 ET43/49 / 235/40R18; 8x18 ET49 / index min. = 90H; resp. 90Q voor M+S |
|
Terugroepactie
|
JP725S |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
JP725S |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Volvo |
| max. netto vermogen | 93.00 kW (127 pk) |
| brandstof 1 |
Diesel |
| cilinders | 5 |
| cilinderinhoud | 2.400 cm3 |
| turbo | ja |
| netto max. vermogen | 93 kW (127 pk) bij 4.000 rpm |
| koppel | 300 Nm bij 1.750 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | compressie-ontsteking, viertakt |
| motorcode | D5244T7 |
| Verbruik |
JP725S |
| brandstof 1 |
Diesel |
| dieselprijs | €2,311/l op ma 27 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 8.60 l/100km (1:11,6) = €19,87 |
| brandstofverbruik buitenweg | 5.30 l/100km (1:18,9) = €12,25 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 6.50 l/100km (1:15,4) = €15,02 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 6.50 l/100km (1:15,4) = €15,02 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
JP725S |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Diesel |
| emissieklasse |
4 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 4 |
| milieuklasse EG goedkeuring | 70/220*2003/76B |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.20700 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.19800 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 226 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 140 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 172 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 172 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00200 g/km |
| roetuitstoot | 0.51 -1m |
| som van koolwaterstof en stikstofoxide uitstoot | 0.22900 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.000 tpm |
Keuringen
|
JP725S |
| di 7 nov. 2023 15:38 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op vr 29 nov. 2024
|
| ma 25 nov. 2024 16:12 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op za 29 nov. 2025
|
| ma 24 nov. 2025 16:20 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op zo 29 nov. 2026
|