![]() |
|
|---|---|
![]() |
79FFBX |
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volvo |
| moederbedrijf | Geely Automobile, Zhejiang Geely Holding Group (ZGH), China |
| hoofdkantoor | Ab Volvo, S-40508 Göteborg, Zweden |
| geproduceerd in | Zweden |
| handelsbenaming | V70 2.4 (1e generatie) |
| handelsnamen | V70 |
| typenaam | 2.4 |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | vr 29 okt. 1999 - 2000 |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | LW61F2 |
| variant | LW61 |
| plaats chassisnummer | midden op schutbord onder motorkap |
| site | https://www.volvocars.com/nl/ |
| Prestaties | 79FFBX |
| max. snelheid constructie | 210 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h | 9 sec |
| Financieel | 79FFBX |
| catalogusprijs | niet opgegeven |
| bruto BPM | € 9.368,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 18-02-2015. |
| Status | 79FFBX |
| leeftijd | 26 jaren en 2 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | 79FFBX |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e9*93/81*0002*13 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 1 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,664 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | 79FFBX |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | 79FFBX |
| vervaldatum APK | wo 6 jan. 2027 (over 258 dagen) |
| datum tenaamstelling | vr 3 apr. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating | vr 18 feb. 2000 |
| datum 1e afgifte Nederland | vr 18 feb. 2000 |
| Historie | 79FFBX |
|
|
79FFBX |
| massa ledig voertuig | 1.478 Kg |
| massa rijklaar | 1.578 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.970 Kg |
| max. te belasten met | 492 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 500 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.600 Kg |
| max. daklast | 100 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.570 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS met EBD geïntegreerd |
| handrem | mechanisch, trommel, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.020 Kg |
| - afstand volgende as | 266,4 cm |
| - spoorbreedte | 152,1 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.010 Kg |
| - spoorbreedte | 146,8 cm |
| Maten | 79FFBX |
| lengte | 4,729 m |
| breedte | 1,76 m |
| hoogte | 1,43 m |
| wielbasis | 2,66 m |
| inhoud brandstoftank | 70 l |
| bagageruimte | 480-1.610 l |
|
|
79FFBX |
| banden; velgen en ET | 195/60R15, 205/55R15, 185/65R15 M+S; 6.0x15 ET43, 6.5x15 ET43; (index min. 86H resp. 87Q voor M+S) |
| banden; velgen en ET | 205/50R16; 6.5x16 ET43, 7.0x16 ET43 |
| banden; velgen en ET | 205/45R17; 7.0x17 ET43 |
| Terugroepactie | 79FFBX |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | 79FFBX |
| layout | in lijn-inj |
| merk motor | Volvo |
| max. netto vermogen | 125.00 kW (170 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| type gasinstallatie | G3 gasinstallatie |
| cilinders | 5 |
| kleppen per cilinder | 4 |
| boring x slag | 83 x 90 mm |
| cilinderinhoud | 2.435 cm3 |
| compressie | 10.3 : 1 |
| turbo | nee |
| netto max. vermogen | 125 kW (170 pk) bij 6.100 rpm |
| koppel | 230 Nm |
| brandstofsysteem | multi-point indirecte inspuiting |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | B5244S |
| brandstof 2 | LPG |
| type gasinstallatie | G3 gasinstallatie |
| Toevoeging(en) | 79FFBX |
| LPG Installatie, G3, Vialle, 51 liter (volgnr 1013) | wo 6 sep. 2000 |
| Verbruik | 79FFBX |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,279/l op ma 20 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 12.30 l/100km (1:8,1) = €28,03 |
| brandstofverbruik buitenweg | 6.90 l/100km (1:14,5) = €15,73 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 8.90 l/100km (1:11,2) = €20,28 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 8.90 l/100km (1:11,2) = €20,28 |
| brandstof 2 | LPG |
| lpgprijs | €1,044/l op ma 20 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 12.30 l/100km (1:8,1) = €12,84 |
| brandstofverbruik buitenweg | 6.90 l/100km (1:14,5) = €7,2 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 8.90 l/100km (1:11,2) = €9,29 |
| WLTP | |
| Milieu | 79FFBX |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 3 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 3 |
| emissie koolwaterstof | 0.08400 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.03400 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.87600 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 213 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 213 g/km |
| brandstof 2 | LPG |
| emissieklasse | 3 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 3 |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 213 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 80 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 4.575 tpm |
|
|
79FFBX |
| di 23 mei 2023 14:20 | apk lichte voertuigen |
|
203 - Band beschadigd 205 - Band onvoldoende profiel 391 - Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht periodieke controle - is vervallen op do 23 mei 2024 | |
| wo 12 jun. 2024 13:13 | apk lichte voertuigen |
|
178 - Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af 391 - Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht 532 - Mistachterlicht werkt niet (goed) periodieke controle - is vervallen op do 12 jun. 2025 | |
| ma 6 jan. 2025 15:00 | apk lichte voertuigen |
|
186 - Fusee(kogel) te veel speling 205 - Band onvoldoende profiel 249 - Stuurkogel(huis) door corrosie aangetast periodieke controle - is vervallen op di 6 jan. 2026 | |
| di 25 nov. 2025 08:30 | apk lichte voertuigen |
|
205 - Band onvoldoende profiel periodieke controle | |
| wo 26 nov. 2025 15:16 | apk lichte voertuigen |
|
117 - Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd 178 - Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af 205 - Band onvoldoende profiel 497 - Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt AC2 - Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont periodieke controle - vervalt op wo 6 jan. 2027 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HZ681S | wit | vr 12 feb. 2016 | €125,00 | 5 | 2.400 |
| 2 | HFV56H | grijs | di 15 jun. 2010 | €4.502,00 | 4 | 1.560 |
| 3 | RH544V | zwart | vr 6 nov. 2015 | €6.634,00 | 4 | 1.969 |
| 4 | NV562Z | blauw | do 24 apr. 2014 | €8.643,00 | 5 | 1.984 |
| 5 | JSK67R | zwart | do 30 jun. 2016 | €10.422,00 | 4 | 1.969 |
| 6 | 79TJL8 | beige | vr 7 jan. 2011 | €25.000,00 | 5 | 1.984 |
| 7 | HB018Z | zwart | wo 16 feb. 2011 | €28.633,00 | 5 | 1.984 |
| 8 | SN759V | blauw | do 11 mei 2006 | €30.800,00 | 5 | 2.401 |
| 9 | K869DT | grijs | di 30 jun. 2015 | €31.236,00 | 4 | 1.560 |
| 10 | 8SZX19 | grijs | do 9 jan. 2014 | €32.128,00 | 4 | 1.596 |
| 11 | 36ZKZ7 | zwart | wo 3 mrt. 2010 | €32.824,00 | 5 | 2.400 |
| 12 | 4SFN49 | wit | za 21 sep. 2013 | €33.466,00 | 4 | 1.560 |
| 13 | 6XHV17 | blauw | ma 16 okt. 2000 | €33.934,00 | 5 | 2.435 |
| 14 | 15TJG9 | zwart | di 19 apr. 2011 | €34.009,00 | 4 | 1.999 |
| 15 | 1KST04 | rood | vr 21 jun. 2002 | €34.945,00 | 5 | 2.435 |
| 16 | GJ419N | zwart | wo 20 dec. 2000 | €34.965,00 | 5 | 2.435 |
| 17 | 5TKL55 | zwart | do 24 okt. 2002 | €35.845,00 | 5 | 2.435 |
| 18 | GV552H | zwart | do 19 dec. 2002 | €36.365,00 | 5 | 2.435 |
| 19 | 2TRX21 | blauw | ma 25 okt. 1999 | €36.734,00 | 5 | 2.435 |
| 20 | HZ209F | grijs | vr 22 dec. 2000 | €36.760,00 | 5 | 2.435 |
| 21 | 3KGD76 | zwart | vr 12 mei 2000 | €36.770,00 | 5 | 2.435 |
| 22 | 2SGK87 | zwart | vr 27 sep. 2013 | €37.051,00 | 5 | 1.984 |
| 23 | GT836Z | zwart | do 21 dec. 2000 | €37.275,00 | 5 | 2.435 |
| 24 | 22PVVR | zwart | wo 5 jan. 2005 | €37.294,00 | 5 | 2.435 |
| 25 | GF309F | grijs | di 21 dec. 2010 | €37.392,00 | 4 | 1.999 |
| 26 | 84PVSJ | zwart | wo 12 jan. 2005 | €37.699,00 | 5 | 2.435 |
| 27 | 4ZBZ24 | blauw | di 30 jul. 2002 | €37.725,00 | 5 | 2.435 |
| 28 | 70RBFL | blauw | do 13 jan. 2005 | €37.729,00 | 5 | 2.435 |
| 29 | 6TVR57 | zwart | do 16 okt. 2003 | €37.760,00 | 5 | 2.435 |
| 30 | SF519Z | grijs | di 4 mei 2010 | €37.786,00 | 4 | 1.999 |