![]() |
|
|---|---|
![]() |
Z244GS |
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volvo |
| moederbedrijf | Geely Automobile, Zhejiang Geely Holding Group (ZGH), China |
| hoofdkantoor | Ab Volvo, S-40508 Göteborg, Zweden |
| handelsbenaming | V40 Cross Country T5 Awd (2e generatie) |
| handelsnamen | V40 V40 Cross Country |
| typenaam | T5 Awd |
| aandrijving | voor én achter |
| versnelling | automaat, 6 v. |
| 1e kleur | bruin |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | di 16 okt. 2012 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, MPV |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | MZ6156?? |
| variant | MZ61 |
| type | M |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.volvocars.com/nl/ |
| Prestaties | Z244GS |
| max. snelheid constructie | 210 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h | 6.4 sec |
| Financieel | Z244GS |
| catalogusprijs | € 45.995,00 |
| bruto BPM | € 1.073,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | wo 28 feb. 2024 |
| Status | Z244GS |
| leeftijd | 13 jaren en 3 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | Z244GS |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Multipurpose vehicle (MPV) |
| NL typegoedkeuringsnr | e4*2001/116*0076*29 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,646 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | Z244GS |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | Z244GS |
| vervaldatum APK | za 23 jan. 2027 (over 257 dagen) |
| datum tenaamstelling | di 23 dec. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 4 maanden |
| datum 1e toelating | ma 4 feb. 2013 |
| datum 1e afgifte Nederland | do 28 mrt. 2024 Import |
| Historie | Z244GS |
|
|
Z244GS |
| massa ledig voertuig | 1.431 Kg |
| massa rijklaar | 1.531 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.070 Kg |
| max. te belasten met | 639 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.500 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.570 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS met EBD |
| handrem | mechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.100 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 264,6 cm |
| - spoorbreedte | 154,7 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.030 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 153,5 cm |
| Maten | Z244GS |
| lengte | 4,37 m |
| breedte | 1,80 m |
| hoogte | 1,46 m |
| wielbasis | 2,65 m |
|
|
Z244GS |
| banden; velgen en ET | V+A= 205/60R16; 6.5x16 ET52.5 / 205/60R16; 7x16 ET50 |
| banden; velgen en ET | V+A= 225/50R17; 7x17 ET50 / 225/40R19; 7.5x19 ET50 |
| banden; velgen en ET | V+A= 225/45R18; 7.5x18 ET50 / index min. = 92H resp. 92Q voor M+S |
| Terugroepactie | Z244GS |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | Z244GS |
| layout | in lijn-inj-T |
| merk motor | Volvo |
| max. netto vermogen | 187.00 kW (255 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 5 |
| kleppen per cilinder | 4 |
| boring x slag | 83 x 92.3 mm |
| cilinderinhoud | 2.497 cm3 |
| compressie | 9.5 : 1 |
| turbo | ja |
| netto max. vermogen | 187 kW (255 pk) bij 5.400 rpm |
| koppel | 400 Nm bij 1.800–4.200 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | B525412 |
| Verbruik | Z244GS |
| brandstof 1 | Benzine |
| brandstofverbruik stad | 11.60 l/100km (1:8,6) = €0,00 |
| brandstofverbruik buitenweg | 6.40 l/100km (1:15,6) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 8.30 l/100km (1:12) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 8.30 l/100km (1:12) = €0,00 |
| WLTP | |
| Milieu | Z244GS |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 J |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*459/2012J |
| emissie koolwaterstof | 0.04800 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.02790 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.14720 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 270 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 150 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 194 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 194 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 79 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
Z244GS |
| di 14 mei 2024 13:20 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op wo 14 mei 2025 | |
| do 23 jan. 2025 13:16 | apk lichte voertuigen |
|
576 - Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan periodieke controle - is vervallen op vr 23 jan. 2026 | |
| wo 7 jan. 2026 15:49 | apk lichte voertuigen |
|
556 - Remlicht werkt niet (goed) periodieke controle - vervalt op za 23 jan. 2027 | |
Kleurenoverzicht V40 Cross Country; zwart, grijs en blauw verreweg de populairste kleuren.
Typenoverzicht V40 Cross Country; 3/4 aandeel benzine (T3, T4, T5), 1/4 aandeel diesel (D2, D3, D4).
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | N654ZK | zwart | ma 31 mrt. 2014 | €18.254,00 | 4 | 1.560 |
| 2 | PL196J | zwart | vr 29 nov. 2013 | €24.911,00 | 4 | 1.560 |
| 3 | J640NF | grijs | vr 28 dec. 2018 | €24.964,00 | 4 | 1.498 |
| 4 | ZG620Z | zwart | vr 18 jan. 2013 | €27.399,00 | 4 | 1.560 |
| 5 | HTG55X | grijs | ma 3 jun. 2019 | €28.979,00 | 4 | 1.969 |
| 6 | PR183Z | zwart | vr 27 feb. 2015 | €28.995,00 | 4 | 1.560 |
| 7 | RF939G | wit | ma 6 nov. 2017 | €29.184,00 | 4 | 1.969 |
| 8 | J416TB | zwart | di 2 apr. 2013 | €29.460,00 | 4 | 1.596 |
| 9 | X678SN | blauw | wo 10 feb. 2016 | €29.491,00 | 4 | 1.498 |
| 10 | RV569Z | blauw | ma 19 feb. 2018 | €29.515,00 | 4 | 1.969 |
| 11 | GZ013H | wit | do 1 okt. 2015 | €29.695,00 | 4 | 1.969 |
| 12 | 6ZNH76 | zwart | wo 4 jun. 2014 | €29.789,00 | 4 | 1.560 |
| 13 | PD296Z | grijs | vr 9 jun. 2017 | €29.865,00 | 4 | 1.969 |
| 14 | 9ZRK20 | grijs | wo 4 jun. 2014 | €29.993,00 | 4 | 1.560 |
| 15 | GB380X | grijs | wo 4 jun. 2014 | €29.993,00 | 4 | 1.560 |
| 16 | T134LB | zwart | do 30 jun. 2016 | €30.171,00 | 4 | 1.969 |
| 17 | N379DX | grijs | ma 27 aug. 2018 | €30.292,00 | 4 | 1.498 |
| 18 | 6TLS38 | wit | vr 24 mei 2013 | €30.315,00 | 4 | 1.560 |
| 19 | 5SRG06 | wit | vr 24 mei 2013 | €30.315,00 | 4 | 1.560 |
| 20 | 3STK45 | wit | vr 24 mei 2013 | €30.315,00 | 4 | 1.560 |
| 21 | 5TJD30 | wit | vr 24 mei 2013 | €30.315,00 | 4 | 1.560 |
| 22 | PF685V | wit | di 20 jun. 2017 | €30.515,00 | 4 | 1.969 |
| 23 | G459KR | rood | ma 30 jun. 2014 | €30.596,00 | 4 | 1.560 |
| 24 | GD245H | zwart | wo 4 jun. 2014 | €30.788,00 | 4 | 1.560 |
| 25 | RB503B | wit | do 19 okt. 2017 | €30.810,00 | 4 | 1.969 |
| 26 | TT244S | bruin | ma 29 sep. 2014 | €30.888,00 | 4 | 1.560 |
| 27 | RG173G | blauw | za 11 nov. 2017 | €30.969,00 | 4 | 1.969 |
| 28 | XR155H | blauw | vr 1 mrt. 2019 | €30.984,00 | 4 | 1.498 |
| 29 | ZP694L | wit | vr 5 jul. 2019 | €30.985,00 | 4 | 1.498 |
| 30 | N117GL | bruin | vr 5 aug. 2016 | €30.990,00 | 4 | 1.969 |